RİZE ÇAY SATIŞI RİZE ÇAY SATIŞI

Gıda, İçecek Sektörü,
Rize / Rize /

Adres: Adres:100. Yıl Mağazaları Adliye Cad.Demirel Apartmanı Karşısı No: 7 Merkez/ RİZE

Telefon: 0(464) 214 66 68

Cep Telefonu: 0(536) 970 13 97

Fax Numarası: 0(464) 214 92 20

İnternet Sitesi: https://www.anzeraricilik.com.tr/

Firma Bilgileri

Rize çay , Nurçay , Nurçay altınbaşak, Nurçay filiz.Toptan ve Perakende Satış olarak , Kaliteli ve Bol Çeşit ve Uygun Fiyatlarla Hizmetinizdeyiz.

Ürün ve Hizmetler


RİZE ÇAY SATIŞI

Birçok ürün üretildiği ilin veya yörenin ismiyle kişiselleştirilmiştir.  Bu ürünerin başında Çay gelir.Çay denince de akla ilk gelen Çaykur çay ve diğer caylardır. Çaykur çayının kaltiesi ve demi  bakımından birçok üreticinin özellikle tercih ettiği özel çaylardandır.Bunun yanında Çaykur çayı kalitesini aratmayacak Rize çay çeşitleri de vardır. Bu çayların başında özellikle kalitesi ve damak tadı bakımından kendisi ön planda olan içeriğinde boya olmayan tüketicinin güvenini kazanmış helal sertifikalı  çay nurçay Rize'nin en iyi firmalarındandır.Bu çayların içinde Nurçay altınbaşak ve Nurçay filiz çay en çok rağbet gören çay çeşitleridir.

 İçtiğimiz çay çeşitleri  Siyah çay , yeşil çay ,  beyaz çeşitleri olarak farklı türlerde piyasada bulunmaktadır. Yeşil çay bitki çayı olarak da adlandırılır. Antioksidan bakımından yeşil çay ön plandadır. Kaliteli çay söz konusu olunca Rize çay çeşitleri akla gelir. Çünkü dünyada çaylıkların üzerine kar yağan tek ülke olmamızdan çayda parazitleri çayların üzerinde barınamaz. Bundan dolayı Rize çay  diğer ülkelerin çaylarından daha kalitelidir..Rize çay ,  Nurçay  , Nurçay  altınbaşak, Nurçay filiz

Anahtar Kelimeler