İKRAM ÇİĞ KÖFTE KAĞITHANE SULTAN SELİM MAHALLESİ İKRAM ÇİĞ KÖFTE KAĞITHANE SULTAN SELİM MAHALLESİ

Yemek, Çiğ Köfte Dükkanları,
İstanbul / Kağıthane / Kağıthane

Adres: Sanayi Mahallesi Sultan Selim Caddesi No 56/C Kağıthane İstanbul

Telefon: 0(212) 324 90 80

Cep Telefonu: 0(545) 324 90 80

Diğer Telefonları: 0(212) 324 90 79

E-posta Adresi info@ikramcigkofte.com

Harita Konumu: Tıklayınız

Yol Tarifi: google.com

Firma Bilgileri

KAĞITHANE SULTAN SELİM MAHALLESİNDE ÇİĞ KÖFTE DÜKKANI.Paket servisimiz vardır lütfen arayınız.Telefon:0212 324 90 80 SERVİS VERDİĞİMİZ BÖLGELER:KAĞITHANE ,SANAYİ MAHALLESİ,LEVENT,MASLAK,BEŞİKTAŞ,ETİLER,İŞ KULELERİ,YAPI KREDİ PLAZA,TEKFEN TOWER,173 PLAZA,LEVENT PLAZA,NEF 09,NEF 08,NEF 163,OTO SANAYİ,BEYAZHANE, FİNASBANK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ,SAFİR,SABANCI KULELERİ,1455 PLAZA,PARK PLAZA,İZGİZ PLAZA,MASLAK PLAZA ,NURTEPE,AYAZAĞA,SULAR İDARESİ,POLİGON,DARÜŞŞAFAKA,ATATÜRK OTO SANAYİ VE CİVARLARI. İkram Çiğköfte Kağıthane Merkez

Ürün ve Hizmetler

ÇİĞ KÖFTE,ŞALGAM,AYRAN,SADE PİLAV,TAVUKLU PİLAV,(ÇİĞ KÖFTE PORSİYON DÜRÜM VEYA KİLO)KAĞITHANE PAKET SERVİS,KAĞITHANE ÇİĞ KÖFTE,SANAYİ MAHALLESİ ÇİĞ KÖFTE,SANAYİ MAHALLESİ PİLAV,KAĞITHANE PİLAV.EVLERE İŞ YERLERİNE PAKET SERVİSİMİZ VARDIR.Telefon:0212 324 90 80
Mehmet Usta İlk Çiğ köfte İşene 1980 Yılında 4. Levent Mevkinde El Arabasında Başlamış Daha Sonra İstanbul'un Semtlerinde Çeşitli Bölgelerde Dükkan Açıp Bayilik Verecek Kadar Büyük Bir Firma Haline Gelen İkram Çiğ köfte İstanbullulara Bu Eşsiz Lezzeti Tattırmış Ve Halen Dünyanın En Tatlı Acısı Olan Çiğ köftemizi Tattırmaya Devam Etmektedir.

ÇİĞ KÖFTENİN FAYDALARI

Bulgur : İçerdiği posa yani kepekli kısmının, kan değerini ve yağlarını düşürücü etkisi yanında mide ve bağırsak kanserini önleyici yönüde bulunur.
Biber : Bol miktarda C vitamini içerir. Mideyi kuvvetlendirir. İştahı açar ve hazmı kolaylaştırır. Kanamaları önler. Çeşitli kanser türlerine karşı koruyucudur.
Salça : Mide ve bağırsakların düzenli şekilde çalışmasını sağlar. Bol miktarda A-B-C vitaminleri ihtiva eder, damar sertliğini giderir.
Ceviz : Zararlı kolesterolu önler, yüksek kolesterolu düşürür damar tıkanıklığını önler mide gazını giderir, Grip ve nezleye iyi gelir, Sindirim sistemi bozukluğunu giderir, yorgunluğu ve bitkinliği alır, zindeleşmeyi sağlar, öksürüğü giderir.
Sarımsak : Yüksek tansiyonu düşürür, İştahı açar. Grip gibi salgın hastalıklara karşı koruyucu etki sağlar. Hazmı kolaylaştırır. Böbreklerin normal çalışmasını sağlar. Damar sertliğini önler.
Nar Ekşisi : Kansere karşı koruyucu antioksidanlar bulundurur. Demir ve potasyum içerir. Vücudu ve kalbi kuvvetlendirir.
Maydanoz : İştah açar. Kansere karşı korur. Kalbin yorulmasını önler. Böbrek taşlarının düşürülmesinde yardımcı olur. Romatizmaya faydalıdır.

-------------------

İkram çiğköfte,

Çiğköfteci mehmet usta telefon,

Mehmet usta çiğ köfte telefon,

Mehmet usta sanayi mahallesi telefon,

Mehmet usta sanayi mahallesi telefon numarası,

Sanayi mahallesi ikram çiğ köfte numarası,

Köfteci Mehmet usta yemeksepeti,

Anahtar Kelimeler