Flashpen Fabrika Malatya Flashpen Fabrika Malatya

Plastik, Plastik Doğrama Pencere Sistemleri,
Malatya / Yeşilyurt /

Adres: Ankara Yolu 11. Km, 44100 Yesilyurt, Malatya

Fax Numarası: 0(422) 237 50 85

E-posta Adresi info@flashpen.com.tr

İnternet Sitesi: https://flashpen.com.tr/

Facebook Adresi: Tıklayınız

YOL TARİFİ: google.com

Ürün ve Hizmetler

Ürünlerimiz

Plastik Kapı ve Pencere,

PVC Kapı ve Pencere Modelleri,

PVC Kapı ve Pencere,

Kısa zamanda yurtiçi ve yurtdışı müşteri portföyünü hızla büyüten FLASHPEN, 

bugün Türkiye'nin her bölgesindeki bayi ağı ve sayısı gittikçe artan yurtdışı satış noktalarıyla son tüketiciye hizmet vermektedir.

FLASHPEN Plastik Anonim Şirketi, 2000 yılında Malatya'nın ilk ve tek PVC pencere profili üretim firması olarak kurulmuştur.


Kısa zamanda yurtiçi ve yurtdışı müşteri portföyünü hızla büyüten FLASHPEN, bugün Türkiye'nin her bölgesindeki bayi ağı ve sayısı gittikçe artan yurtdışı satış noktalarıyla son tüketiciye hizmet vermektedir.


FLASHPEN, kalitesi ve titiz çalışma anlayışıyla tercih edilen bir marka olma yolunda kurulduğu günden bu yana önemli adımlar atmıştır. Bünyesinde gelişmiş bir laboratuvar kuran FLASHPEN, bu sayede ürünlerinin standartlara uygun olup olmadığını düzenli olarak test etmekte ve kayıt altına almaktadır.


Kalitesini CE, ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ve TSE 5358 EN 12608 belgeleriyle de kanıtlamış olan FLASHPEN, kalitesiyle kısa sürede tüketicilerin beğeinisi kazanmış, tercih edilen bir marka olmuştur.


VİZYONUMUZ


Köklü geçmişimiz sayesinde sahip olduğumuz tüm bilgi ve birikimi; en üstün kaliteyi gözetip yenilikçi teknolojilerin de öncüsü olarak müşterilerimizin yaşam konforlarını artırmak amacıyla kullanmak, bulunduğumuz sektöre değer katmak ve bugüne kadar edindiğimiz güvenilirlik ile saygınlığı bir dünya markası olarak sürdürmek.


EKİBİMİZ


FLASHPEN Kurum Kültürü'nü var eden ortak amaç ve değerler etrafında toplanmış güçlü bir takımız; müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak için sürekli çalışan, yenilik peşinde koşan, yaptığı işten heyecan duyan, sektörünü iyi tanıyan ve her biri kendi alanında uzman insanlardan oluşan bir takım. İnovasyon, Ar-Ge, tasarım, üretim, kalite kontrol ve teknik servis ekibimzle biz bir bütünüz.


DEĞERLERİMİZ


>> Üstün kalite anlayışı

>> Müşteri odaklılık

>> İnsana saygı

>> Uluslararası standartlara uygun ürün ve hizmet sunmak

>> Sektöre ilham verecek yenilikçilik

>> Güvenilirlik

>> Çevre dostu üretim

>> Girişimcilik

>> Takım çalışması

>> Yaratıcı insan gücünü ve teknolojiyi iyi kullanmak

>> Fonksiyonel ve estetik ihtiyaçlara dayalı sistemler sunmak.


TEKNOLOJİ ve KALİTE POLİTİKAMIZ


FLASHPEN olarak yüzümüz daima ileriye dönük. PVC ve pencere teknolojisi alanlarında inovasyon ve Ar-Ge çalışmalarına önem veriyoruz.

Yeni stil malzemeler ve bilgisayarla optimize edilmiş tasarımlar sayesinde, müşterilerimiz için en düşük maliyetle en yüksek faydayı sağlayacak ulusal ve uluslararası kalite standartlarına uygun, gelecek kuşaklara yaşanabilir bir çevre bırakmak için geri dönüştürülebilir PVC pencere sistemleri üretiyoruz.

Çağın teknolojik bir gerekliliği olan otomasyon sistemlerine yatırım yapmaya devam eden firmamız yüksek kalitedeki ürünleri ve benimsemiş olduğu müşteri memnuniyeti ilkeleriyle dünya pazarında adından söz ettirmeye devam etmektedir.

Tüm ürünlerimiz, en yüksek kalite, dayanıklılık ve güvenilirliklerini sağlamak için hem kendi laboratuvarımızda hem de uluslararası test ve sertifikasyon kuruluşlarının temsilcileri tarafından, üretim hatlarımızdan belirli aralıklarda düzenli olarak numune alınarak kalite uygunluğu testlerine tabii tutulmaktadır.

Tüm bu testlerden geçerej gerekli kalite şartlarını karşılayan ürünlerimiz, müşterilerimize sunulmaktadır.

+90 422 237 50 84

FABRİKA:

İkizce Mahallesi Ankara Asfaltı Sokak No:16 Yeşilyurt / MALATYA

+90 422 237 50 84+90 422 237 50 85

info@flashpen.com.tr

MARMARA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ:

Hürriyet Mahallesi Dr. Cemil Bengü Cad. Fıstık Sok. NO:2/1, Kağıthane/İSTANBUL

+90 212 291 7054+90 212 291 7053

sales@flashpen.com.tr


Anahtar Kelimeler