Derma Estetik Çiğli Derma Estetik Çiğli

Güzellik, Güzellik Merkezleri,
İzmir / Çiğli /

Adres: 8229/1 Sk. Ece Sitesi A Blok 21/C Ataşehir-Mavişehir İzmir

Telefon: 0(232) 329 19 00

YOL TARİFİ: google.com

Firma Bilgileri

Sade Derma Estetik Güzellik & bakım merkezi.

Ürün ve Hizmetler

Merkezimiz

Kalite ve güveni, yılların verdiği deneyimle birleştirerek sunmak...

SADE Derma Estetik Merkezi, son derece profesyonel bir kadroyla uzun yıllar alan sektör deneyimiyle çok geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.

2008 yılında İzmir Narlıdere’de She Life Güzellik ile başlayan güzellik yolculuğumuz, 2014 yılında büyüyerek Karşıyaka Ataşehir’de Şenay Akay Derma Estetik adı ile Songül Yıldırım ve Şenay Akay koordinatörlüğünde hizmet verip 2019 yılında ise Sade Derma Estetik olarak 11 yıllık tecrübesi ile Songül Yıldırım yönetiminde devam etmektedir.

Temel ilkesi daima kaliteli ürün ve kaliteli hizmet olan SADE Derma Estetik Merkezi, dünyanın en ünlü ve değerli ürünlerini sunmakta ve denenmiş, güvenilmiş tüm yenilikleri müşterisinin hizmetine sunmaktadır. 

Öncelikli olarak müşterisinin sağlığını korumayı, sonra da en son yeniliklerle sonsuz doyuma ulaştırmayı hedeflemektedir.

Cilt Gençleştirme ve Yenileme,

Güzellik & Bakım,

LPG Vücut Hydroshape, Rollshape Odaklı Kavitasyon, VellaShape ,Vücut Striort, Soğuk Lipoliz, Diyetisyen Kontrolünde Sağlıklı Beslenme ,G5 Selülit Masajı Manuel Selülit Masajı, Kavitasyon Radyo Frekans Vakum Ozon Sauna Pasif Jimnastik Inbody Vücut Analizi Presso TerapiAnahtar Kelimeler