AYKA SİTE YÖNETİMİ KUŞADASI AYKA SİTE YÖNETİMİ KUŞADASI

Danışmanlık Müşavirlik, Site Yönetim,
Aydın / Kuşadası /

Adres: Kadınlar denizi mahallesi şehit er Serkan Altınkaynak cad 1 sok no 1 A blok daire 16 Kuşadası aydın Kuşadası / Aydın

Telefon: 0(553) 898 48 09

Diğer Telefonları: 0(553) 897 48 09

E-posta Adresi info@kusadasisiteyonetim.com

İnternet Sitesi: http://www.kusadasisiteyonetim.com

Ürün ve Hizmetler

AYKA SİTE YÖNETİMİ KUŞADASI

HİZMETLERİMİZ

Site Teknik Hizmetler,
Sosyal Tesis Hizmeti,
Peyzaj Bakım Hizmetleri,
Site Temizlik Hizmetleri,
Site ve Apartman Temizliği,Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de kentleşme ve modern yaşamın etkisiyle, artan nüfusa ve günümüz ekonomik şartlarına bağlı olarak tek katlı konutların yerlerini apartmanlar, siteler ve toplu konutlar yani profesyonel anlamda tesisler almıştır. Bu süreç, apartman ve sitelerin idari, mali, teknik, operasyonel ve hukuki devamlılığını sağlamak adına önemli profesyonel disipliplerin ortaya çıkmasına sebebiyet vermiştir. Tüm bu tesislerin standart bir kalitede daha yaşanılabilir hale gelebilmesi, ortak alanların kullanım kurallarının belirlenmesi ve kat maliklerinin/sakinlerinin huzurunun nitelikli bir şekilde sağlanabilmesi gerekliliği profesyonel yönetim hizmetlerini kaçınılmaz bir ihtiyaç olarak ortaya koymuştur.
AYKA PROFESYONEL SİTE VE APARTMAN YÖNETİM HİZMETLERİ bu ihtiyaç doğrultusunda 2020 yılında kurulmuştur. Apartman ve site yönetim şirketimiz ilerleyen zamanda önce dostlarımıza sonra tüm bölgeye hizmet veren profesyonel bir yönetim şirketi haline gelmiştir. Profesyonel apartman site ve tesis yönetim hizmet veren kurumsal bir şirket haline geldik. Toplu Konut, rezidans, site, Apartman, Avm İş merkezi gibi kalabalık insan toplulukları tarafından  kullanılan binalarda profesyonel anlamda  gerek yönetim, gerekse  temizlik, teknik bakım onarım  ve 7×24  hizmetleri ile  müşterilerine en kaliteli en  ekonomik hizmet vermeye  ön planda tutan MEB sertifikalı eğitimli donanımlı  ekibimiz  ile  müşteri  odaklı çalışmalara başlamıştır  Bulunduğunuz ,kullandığınız binanın  yönetimini bizlere bırakın. Sizler evinizde  eş ve çocuklarınız ile ,iş yerinizde  işleriniz ile ilgilenin.

Anahtar Kelimeler