Armada Grannos Thermal Hotel Convention Center Haymana Armada Grannos Thermal Hotel Convention Center Haymana

Turizm, Oteller,
Ankara / Haymana / Haymana

Adres: Medrese Mahallesi Şehitler Caddesi No: 10 06860 Haymana Ankara

Telefon: 0(312) 612 99 99

Çağrı Merkezi: 444 7 490

Diğer Telefonları: 0(312) 711 08 13

İnternet Sitesi: http://www.grannos.com.tr

Harita Konumu: Tıklayınız

Şimdi Rezervasyon Yap: grannos.com.tr

Firma Bilgileri

Armada Grannos Thermal Hotel & Convention Center otelimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Sizlerden gelen pozitif yorumlar bizleri daha da motive etmekte olup, hep ileri giden kalite anlayışımızla her zaman sizleri ve sevdiklerinizi ağırlama heyecanımızı muhafaza etmektedir. Sizleri de ağırlama şansına sahip olmayı içtenlikle dileriz.

Ürün ve Hizmetler

Armada Grannos Thermal Hotel & Convention Center

Grannos Termal Otel Haymana


Şirketimiz, 1970 yılında Ankara ilinin Çankaya ilçesinde bulunan Mühye köyünde Şahin Tuğla Fabrikasını kurarak ilk ticari faaliyetine başlamıştır. 1987 yılında Şahinler Toprak Beton İnşaat Turizm Petrol ve Maden San. Tic. Ltd. Şti adı altında faaliyetlerine aile şirketi olarak devam etmiştir.1990 yılında Turan Güneş Bulvarı’nda bir akaryakıt istasyonu kurularak akaryakıt sektörüne adım atılmıştır.

2005 yılında 20.000 metrekare alana kurulu olan ve beton, çimento, agrega üzerinde tüm deneylerin yapılabileceği donanımlarda laboratuvara sahip olan bir tesis kurularak Şahinler Hazır Beton hayata geçirilmiştir ve inşaat sektörüne adım atılmıştır.

Son olarak Ankara’nın Haymana ilçesinde bulunan, merkeze 73 km. mesafede olan, Fransa’nın Vichy Kaplıcalarından sonra dünya üzerinde en iyi değerlere sahip ikinci termal kaynak niteliğini taşıyan Haymana Kaplıcaları, Grannos Thermal Hotel & Convention Center ayrıcalığıyla, 216 oda, 650 yatak kapasitesiyle, toplam 2.000 kişiye hizmet verebilecek farklı sayıda balo, toplantı salonları ve fuaye alanlarıyla, yüz yıllardır bir çok hastalığa şifa olduğu laboratuvar sonuçları ile kanıtlanmış termal spa alanı ile, tatil, toplantı, kongre, seminer, özel günler ve tüm kutlama organizasyonlarınız için profesyonel kadrosu ile turizm dünyasına ve siz değerli misafirlerine kapılarını açmıştır...

Anahtar Kelimeler