ALBA ALÜMİNYUM CAM SİSTEMLERİ İSTANBUL ALBA ALÜMİNYUM CAM SİSTEMLERİ İSTANBUL

İnşaat, Doğrama Pencere,
İstanbul / Bahçelievler / Kocasinan

Adres: Kocasinan Merkez Mah. Kocasinan Bağcılar Caddesi Yolu No:11/A Bahçelievler -

Telefon: 0(212) 657 83 94

Cep Telefonu: 0(551) 541 91 61

Fax Numarası: 0(212) 657 83 94

Diğer Telefonları: 0(553) 657 83 94

E-posta Adresi birolakin61@gmail.com

İnternet Sitesi: http://www.albaaluminyum.com

Firma Bilgileri

AKORDEON KAPI SİSTEMLERİ, DUŞ KABİN SİSTEMLERİ, EŞİKLİ SÜRME SİSTEM, EŞİKSİZ SÜRME SİSTEM, GİOTİN SİSTEM, KATLANIR CAM BALKON SİSTEMLERİ, KELEBEK VE ASKILI SİSTEM, MENFEZ SİSTEMLERİ, SİNEKLİK SİSTEMLERİ, TENTE / PERGOLE SİSTEMLERİ,

Ürün ve Hizmetler

32 Yıllık tecrübemiz ile alüminyum sektöründen faaliyet göstermekteyiz. Kalite ve güvenirliği ile alüminyum sektörünün lider kuruşların dandır. Yenilikçi ve girişimci yapısı ile büyümesini sürdüren firma Kocasinan Bahçelievler de hizmet vermeye devam etmektedir. Alba alüminyum katlanır cam balkon, kelebek e askılı sistem, menfez, sineklik, otomatik pergola, giyotin sistemleri, eşikli sürme, eşiksiz sürme, duşa kabin, ve akordeon kapı sistemleri ile hizmet vermektedir. Üretimi ve hizmeti uzmanlaşmış personel ile sağlar. 
Akordeon kapı sistemleri, duşakabin sistemleri, eşiksiz ve eşikli sürme sistem, giotin sistem, cam balkon sistemleri, kelebek ve askılı sistem, menfez sistemleri, sineklik sistemleri, tente sistemleri imalatı, satışı ve montajı alanlarında hizmetleri verilmektedir. 
Anahtar Kelimeler